uusi-logo-banneri

  • aktia1
  • bladet1
  • 1fram
  • oplogo1

banneri1

Ajankohtaista

Tervetuloa Juniorcupeniin 2017

 

 

JUNIORCUPEN 2017

  • Ilmoittautuneet joukkueet 21.04
  • Oletteko mukana??

Ilmoittautumisaika päättyy 28.04. Peliohjelma julkaistaan 10. toukokuuta.

 

Pojkar – 11 – Pojat

I-JBK-48                                          Christer Elenius

VIFK                                                 Mikael Lall

VPS-j 07                                          Petra Harju

Pojkar – 10 – Pojat

Laihian Luja                                  Juha Saarela

Petalax IK                                      Sabina Wik

Malax IF Gul                                 Andreas Ek

Malax IF Blå                                  Fredrikc Sunabacka

Kraft FF                                           Miika Lärka

VIFK                                                 Stefan Pellfolk

I-JBK                                                Kjell Klemets

Norrvalla FF                                  Tommi Sundberg

VPS-j                                               Mats Eklund

VPS-j 07                                          Petra Harju

                            

Pojkar – 9 – Pojat

Laihian Luja                                  Minna Perä-Rintamäki

BK-48                                              Maria Kvist

Malax IF                                         Helena Vest

Sundom IF                                     Dimitros Siakas

FC Kiisto Vihreä                           Terhi Savola

FC Kiisto Keltainen                     Terhi Savola

FC Kiisto Musta                           Terhi Savola

Kraft FF                                           Magnus Pått

FC Kuffen Blå                               Pia Lustig

FC Kuffen Vit                                Pia Lustig

VIFK White                                    Maria Lagerström

VIFK Blue                                       Maria Lagerström

VPS Musta                                    Mats Eklund

VPS Valkoinen                             Mats Eklund

VPS-j P09                                       Jani Heinonen

Solf IK                                             Christina Hast

Norrvalla FF                                  Jens Holm

Pojkar – 8 – Pojat

FC Komu Musta                          Jarkko Leino

FC Komu Keltainen                    Jarkko Leino

Norrvalla FF Blå                           Erik Lindgård

Norrvalla FF Vit                           Erik Lindgård

Malax IF Gul                                 Maria Renvall

Malax IF Blå                                  Maria Renvall

VIFK Blå                                          Leif Qvisen

VIFK Vit                                          Leif Qvisen

I-JBK                                                Simon Forsberg

Kraft FF                                           Mats Virta

BK-48 Blå                                       Patrik Norrgård

BK-48 Gul                                      Patrik Norrgård

Bk-48 Vit                                        Patrik Norrgård

Laihian Luja Valkoinen             Mikko Rinnasto

Laihian Luja Sininen                  Mikko Rinnasto

Solf IK                                             Linda Smedman

VPS-j Valkoinen                          Jani Heinonen

VPS-j Musta                                 Jani Heinonen

Minicupen Pojkar – 2010 – Pojat

FC Kuffen                                      Jannica Sund

Laihian Luja                                  Matti Leinola

Malax IF                                         Christoffer Nordström

Sundom IF                                     Mika Määttä

I-JBK                                                Patrik Ronkanen

FC Komu                                        Jessica Majors

Solf IK                                             Linda Smedman

Norrvalla FF Blå                           Fredrik Norrlin

Norrvalla FF Gul                          Fredrik Norrlin

FC Kiisto                                         Arja Bondas

BK-48                                              Ulla Björklund

                            

Minicupen Pojkar – 2011 – Pojat

FC Komu                                        Timo Kiltti-Palola

Solf IK                                             Tom Kecklund

Laihian Luja                                  Anu-Maria Ebong

FC Kiisto                                         Arja Bondas

Flickor – 11 – Tytöt

BK-48                                              Tom Lillhonga

FC Sport-j?

Flickor – 10 – Tytöt

FC Komu                                        Jukka Koskiniemi

IF Hoppet                                      Peter Mattas

VIFK                                                 Krisse Rönns-Anturaniemi

FC Sport-j                                      Jaana Kankaanpää

Flickor – 9 – Tytöt

BK-48                                              Martin Skägg

Malax IF                                         Malin Sandström

Solf IK                                             Anki Snickars-Hoxell

Sundom IF                                     Pauliina Bäckström

FC Komu                                        Nina Lönnfors-Lehtimäki

FC Sport-j                                      Suvi Sivula

Norrvalla FF                                  Jenny Norrlin

I-JBK                                                Joakim Häggblom

Flickor – 8 – Tytöt

Malax IF                                         Malin Sandström

Sundom IF                                     Pauliina Bäckström

VIFK Blå                                          Sarita Åkerfelt

VIFK Vit                                          Sarita Åkerfelt

FC Sport                                         Jonny Talus

Norrvalla FF                                  Maria Kesti

BK-48                                              Pia Pedersen-Sundell

IF Kvarken                                     Rosita Säisä

Minicupen Flickor – 2010 – Tytöt

Laihian Luja                                  Juha Niemelä

I-JBK                                                Eva Karlsson

Malax IG Gul                                Ann-Sofie Källund

Malax IF Blå                                  Ann-Sofie Källund

VIFK                                                 Sarita Åkerfelt

Solf IK                                             Erica Dahlback

BK-48                                              Ida Röj

FC Kuffen                                      Anna Pensar

FC Sport-j                                      Joni Heinilä

Minicupen Flickor – 2011 – Tytöt

FC Komu                                        Timo Kiltti-Palola

FC Sport-j                                      Joni Heinilä

 

 

Jos haluatte tulostaa ja lähetää ilmoittautumislomakkeen, niin lomake löytyy tästä >>